Jak maluje się przyszłość GunZ? - 2006-03-14 11:16:57
avatar
Poniżej podaję przetłumaczoną wiadomość Guntrixa, admina na forum GunZ, która zachacza o różne tematy dotyczące gry. Odpowiada między innymi na pytania dotyczące długo wyczekiwanego Quest mode jak i samej pełnej wersji

Jak wygląda obecna sytuacja International GunZ ?

Zadawano mi to pytanie już niezliczoną ilość razy odkąd dostałem tą robotę. Każdego dnia więcej niż 100 osób poruszało tą kwestię, jednak moja odpowiedź zawsze pozostanie taka sama niestety.
Najsmutniejsze jest to, że nie mogę wdawać się w szczegóły z dwóch powodów. Po pierwsze, nie mogę oznajmiać publicznie o wszelkich sprawach związanych z firmą oraz jej planach. Nie jestem do tego upoważniony ani też nie chcę tego robić. Po drugie, naprawdę nie mam pojęcia jak maluje się przyszłość GunZa. Każda decyzja ściśle związana z grą wypływa od Venistera i pozostałych osób.

Wspominałem także w innym topicu o zawiłościach w branży komputerowej. Kiedy stworzysz grę i jest już ona na ukończeniu nie oznacza to, że od razu zaczniesz ją sprzedawać potencjalnym klientom.
Są jeszcze niektóre rzeczy które należy wykonać aby można było przejść do oferowania swojej usługi. Nie mogę przytoczyć bliżej wspomnianej sprawy z powodów wymienionych powyżej. Jednakże, o czym Venister i ja wspominaliśmy wcześniej, chcemy wprowadzić pełną wersję dla graczy IGunZ i dokonamy tego w niedalekiej przyszłości.
Niestety narazie jest na to za wcześnie...
Przykro nam jest z tego powodu. Naprawdę przepraszamy za to, że nie możemy wprowadzić wielu nowych rzeczy do wersji International.

Kiedy nadejdzie odpowiedni czas i kiedy będe miał pewność, że wydarzy się to niebawem, z przyjemnością zawiadomię Was wszystkich o tym.
Do tego czasu proszę Was o cierpliwość. Naprawdę nie chcę już więcej razy pisać 'cierpliwość', ale inaczej nie potrafię wyrazić swoich uczuć na ten temat...

Pełna wersja IGunZ nie zostanie wypuszczona w przeciągu najbliższych 3 miesięcy
Nie jest to jednak pewne. Nie mam pojęcia jak sprawy się mogą potoczyć, jednak może to potrwać nieco dłużej niż przypuszczam.
Premium items nie zostaną dodane nie prędzej, niż wraz z pełną wersją. Mapy oraz niektóre dodatki do gry mogą dochodzić jeden raz na miesiąc w patchach.
Nie mamy narazie w planach Clan War servers oraz Quest mode.
Myślę, że zostaną one dodane w momencie kiedy otrzymacie pełnego GunZa.

Gromadzę coraz więcej informacji dotyczących przyszłości GunZa, postaram się zamieszczać narazie tutaj wszystkie wiadomości zanim postawimy znów na nogi oficjalne forum

Dziękuje wszystkim,
Guntrix

Zespół Redakcyjny Gunz.pl:
Seymour
Obejrzyj komentarze(63) | Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby wrócić do archiwum newsów.