Nowa wersja GunZ - 2006-09-19 15:57:57
avatar Dobra wiadomość dla graczy GunZ! Maiet postanawia otworzyć nową wersję przeznaczoną dla Ameryki Północnej, która będzie uznawana jako pełna wersja gry. Wiadomość jest o tyle pozytywna iż wszyscy gracze będą mogli skorzystać z niej i sprawdzić co takiego ma do zaoferowania - wydawca postanowił nie blokować adresów IP ludzi spoza swojego regionu.

Spodziewać się możemy dużo nowych, ciekawych rzeczy. Niektóre nawet po raz pierwszy zostaną udostępnione do użytku publicznego. Poza clan war mode i premium items pojawi się pełna wersja Quest mode, Duel mode czyli tryb przeznaczony do pojedynków wraz ze specjalnie stworzonymi do niego mapami, Team Deathmatch Extreme oraz system rankingowy dla klanów i graczy. Nie zabraknie również mapy Stairway, która dotychczas pojawiła się jedynie dla KGunZ i JGunZ. To wszystko pojawi się najwcześniej w Październiku tego roku

Prócz oficjalnej wiadomości odnośnie planów wypuszczenia tejże wersji pojawił się wywiad, który przeprowadził jeden z użytkowników Gunzfactor z Guntrixem.
Zapraszam do lektury


Zespół Redakcyjny Gunz.pl:
Seymour
Obejrzyj komentarze(3) | Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby wrócić do archiwum newsów.